Blog

Uszczelniacz - wybór odpowiedniego preparatu


Planujesz prace wykończeniowe w swoim domu? W takim razie musisz zaopatrzyć się w uszczelniacz, który jest niezastąpiony przy tego typu pracach. Zanim jednak kupisz ten produkt, dowiedz się jaki najlepiej wybrać.

czytaj więcej...

Co to jest uszczelniacz?


Zanim zaczniesz kompletować klej do betonu, drewna czy plastiku, sprawdź co to jest uszczelniacz. Dlaczego coraz częściej mówimy się o nim jak o magicznym produkcie? Sekret tkwi w jego wielofunkcyjności. Jeden klej uszczelniacz z powodzeniem zastępuje nawet do kilku różnych produktów! Przeczytaj artykuł i poznaj szerokie zastosowanie uszczelniacza.

czytaj więcej...

Montaż liter 3D na ścianie


Litery przestrzenne można montować zarówno na zewnątrz (np. jako reklamę firmy), jak i wewnątrz (ozdobne litery do pokoju dziecka). Niezależnie od ich przeznaczenia przy przyklejaniu liter 3D musisz pamiętać o jednym - dobrym kleju. Jak przykleić litery przestrzenne do ściany? Podpowiadamy!

czytaj więcej...

Jak powiesić obraz na ścianie bez wiercenia?


Wynajmujesz mieszkanie i nie chcesz wiercić w ścianie? Chcesz uniknąć niepotrzebnego bałaganu, a bardzo zależy Ci na powieszeniu konkretnego obrazu? Skorzystaj z uniwersalnego uszczelniacza-kleju hybrydowego X-Polymer i powieś obraz w 5 minut!

czytaj więcej...

Montaż Paneli Akustycznych - Poradnik


Kupiłeś panele akustyczne i nie wiesz jak je zamontować? A może zastanawiasz się nad ich zakupem, żeby wygłuszyć jedno z domowych pomieszczeń? W tym artykule podpowiemy, jak poprawnie zamontować ten rodzaj paneli. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej...

Jaki klej do płytek gipsowych?


Jaki klej montażowy wybrać, gdy potrzebujesz położyć płytki gipsowe? Na co zwrócić uwagę podczas ich montażu? Jak najłatwiej zamontować płytki dekoracyjne? Podpowiadamy!

czytaj więcej...

Klej montażowy odporny na wilgoć i temperaturę


Co wybrać jeśli potrzebujesz klej montażowy odporny na wilgoć i zmienną temperaturę? Jeśli potrzebujesz klej budowlany zapewniający trwałe łączenie bez względu na warunki podwyższonej wilgotności i temperatury, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Odpowiemy jakie są zalety i dlaczego warto zdecydować się na klej montażowy X-POLYMER, który spełnia podane wymagania.

 

czytaj więcej...

Jak i czym usunąć klej montażowy?


Usunięcie kleju montażowego może być bardzo kłopotliwym zadaniem. Czy da się usunąć klej nie niszcząc klejonej powierzchni? Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, jak i czym usunąć klej montażowy.

czytaj więcej...

Klej do betonu - jaki wybrać?


Jesteś w trakcie budowy, przeprowadzasz remont, a może właśnie urządzasz ogród? W każdej z tych sytuacji przyda Ci się odpowiedni klej do betonu. Na rynku znajdziesz spory wybór różnych marek, pochodzących od znanych producentów. Nie wiesz który z tych produktów najlepiej wybrać? Podpowiadamy - z nami bez trudu znajdziesz swój najlepszy budowlany klej montażowy.

czytaj więcej...

Jak uszczelniać brodzik za pomocą silikonu?


Woda pod brodzikiem prysznicowym może oznaczać, że Twoja kabina prysznicowa jest nieszczelna. Co oczywiste, jest to sytuacja niezbyt komfortowa, a dodatkowo niebezpieczna. Na mokrej podłodze można się przecież łatwo poślizgnąć. Wydobywająca się z kabiny prysznicowej woda może również powodować powstawanie w łazience grzybów i pleśni. Jak zatem poradzić sobie z takim problemem?  Jak i czym uszczelnić brodzik prysznica? W poniższym artykule znajdziesz cenne porady, jak prawidłowo wykonać uszczelnienie brodzika prysznicowego.

czytaj więcej...

Montaż okien PCV - o czym należy pamiętać?


Kupując nowe okna chcemy, żeby były one szczelne - to oczywiste. Jednak nie zawsze tak się dzieje. Możemy kupić najlepsze okna, o najlepszych parametrach technicznych, a i tak będą nieszczelne. Dlaczego tak się dzieje? Kluczem do sukcesu jest tutaj prawidłowy montaż okien. Prawidłowy, czyli jaki? Jak zamontować okno PCV, żebyśmy nie musieli martwić się uciekającym ciepłem? Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, z którego dowiesz się, jak wstawić okno, żeby było szczelne. Czym i w jaki sposób je uszczelnić?

czytaj więcej...
Image Map